Konsultacje nauczycieli w I sem. 2019/2020

Nazwisko i imię

DZIEŃ/GODZINA

DZIEŃ/GODZINA

Bąk Bożena

środa 8.50-9.35

czwartek 12.25-13.10

Bednarek Kamil

środa 12.25-13.10

piątek 10.30 - 11.15

Bednarska Aleksandra

poniedziałek 9.40-10.25

czwartek 15.50-16.35

Biel Jolanta

wtorek 12.25 - 13.10

czwartek 13.15 - 14.00

Bilka Danuta

wtorek 11.35-12.20

czwartek 15.00-15.45

Bracisiewicz Jolanta

wtorek 10.30-11.15

piątek 10.30 - 11.15

Buss Jolanta

wtorek 11.35-12.20

czwartek 8.50-9.35

Ciesielska Jolanta

środa 13.15-14.00

piątek 10.30 - 11.15

Czaja Lena

wtorek 8.00-8.45

środa 14.10-14.55

Czerwińska Agata

czwartek 13.15-14.00

czwartek 14.10-14.55

Domagała Lidia

środa 11.35-12.20

piątek 12.25-13.10

Fikier Agata

środa 9.40-10.25

piątek 9.40-10.25

Filejska Agata

piątek 11.35- 12.20

piątek 10.30 - 11.15

Gawron Teresa

Grochowina Justyna

czwartek 10.30-11.15

piątek 13.15-14.00

Go Artur

wtorek 10.30-11.15

czwartek 12.25-13.10

Hajduk Irena

wtorek 11.35-12.20

środa 11.35-12.20

Idzikowska Katarzyna-Kapica

poniedziałek 15.00-15.45

wtorek 15.00-15.45

Jagiełło Małgorzata

środa 12.25-13.10

piątek 12.25-13.10

Jończyk-Kałuża Krzysztofa

środa 11.35-12.20

czwartek 12.25-13.10

Kapica Paweł

wtorek 10.30-11.15

piątek 9.40-10.25

Kędzierska Agnieszka

poniedziałek 12.25-13.10

wtorek 8.50-9.35

Klepacz-Skoczylas Halina

poniedziałek 11.35-12.20

środa 9.40-10.25

Klimowicz Jolanta

poniedziałek 12.25-13.10

środa 12.25-13.10

Kołodziejczyk Paweł

poniedziałek 11.35-12.20

piątek 11.35-12.20

Kotuch Robert

środa 15.45-16.35

środa 10.30-11.15

Kubis Mariusz

czwartek 11.35-12.20

piątek 11.35-12.20

Lechowicz Izabela

wtorek 13.15-14.00

środa 14.10-14.55

Legodziński Zbigniew

poniedziałek 14.10-14.55

Malak Anna

wtorek 10.30-11.15

czwartek 12.25-13.10

Marks Agata

czwartek 14.10-14.55

Merczyńska Monika

poniedziałek 9.40-10.25

czwartek 11.35-12.20

Nieszporek Ewa

środa 8.00-8.45

piątek 9.40-10.25

Nowicz-Budziszewska Aneta

środa 12.25-13.10

czwartek 10.30-11.15

Organa Katarzyna

wtorek 10.30-11.15

piątek 13.15-14.00

Pabiasz-Poskuta Magdalena

czwartek 10.30-11.15

piątek 8.00-8.45

Piątkowska Joanna - Szlachta

Płaczek Barbara

poniedziałek 11.35-12.20

wtorek 11.35-12.20

Popiołek Bożena

wtorek 12.25 - 13.10

środa 10.30-11.15

Puch Dariusz

środa 10.30-11.15

piątek 10.30 - 11.15

Pychyńska Katarzyna

poniedziałek 16.40-17.25

czwartek 12.25-13.10

Pytel Aleksandra

poniedziałek 10.30-11.15

środa 12.25-13.10

Radek Jacek

poniedziałek 13.15-14.00

wtorek 9.35-10.25

Sitkiewicz-Smolarek Magdalena

poniedziałek 11.35-12.20

wtorek 11.35-12.20

Skiba Małgorzata

piątek 15.00-15.45

wtorek 10.30.11.15

Skoczewska Magdalena

wtorek 10.30-11.15

czwartek 8.00 - 8.45

Skrzypkowiak  Marta

poniedziałek 8.50-9.35

czwartek 13.15 - 14.00

Skuza Ewa

wtorek 9.40-10.25

czwartek 9.40-10.25

Szynkiel Dariusz

poniedziałek 11.35-12.20

czwartek 11.35-12.20

Trebert Paweł

wtorek 9.40-10.25

środa 10.30-11.15

Walczak - Kramer Joanna

poniedziałek 14.10-14.55

czwartek 9.40-10.25

Waryś Edyta

wtorek 12.25 - 13.10

czwartek 13.15 - 14.00

Wieloch Jolanta

poniedziałek 11.35-12.20

środa 15.00-15.45

Zarębska Agnieszka

wtorek 15.45-16.30

środa 10.30-11.15

Żółtowska Ewa

wtorek 8.50-9.35

czwartek 8.50-9.35

Kuzior Barbara

poniedziałek 12.25-13.10

piątek 11.35-12.20

Helman Małgorzata

środa 11.35-12.20

Sołtysik Paweł

Dziura Marcin

Katarzyna Wodzisławska

czwartek 12.25-13.10